ONZE MISSIE

Als organisatie hebben wij tot doel het promoten van de atletieksport in de provincie Oost-Vlaanderen. Wij bestaan uit een bestuur dat de volgende taakverdeling heeft. De samenstelling van het bestuur is als volgt:

Jos Jacobs [EA]

Voorzitter &
Afgevaardigde VAL
jos-jacobs@live.be

Jean-Marie De Proft [EA]

Ondervoorzitter & Terreinkeurder

jm.deproft@skynet.be

Kristof Van Caelenberghe [VS]

Secretaris
kristof.van.caelenberghe@gmail.com

Rik Beddeleem [DEIN]

Penningmeester
rik.beddeleem@telenet.be

Walter Aelterman [RCG]

Aanduider
walter.aelterman0@gmail.com

Christiane Matthys [RCG]

Lid
christiane.matthys1@telenet.be

Cedric Dieleman [ACME]

Lid "Elektronische Tijdsopname"
cedricdieleman@hotmail.com

Filip De Naeyer [ACME]

Lid
filip.de.naeyer@verz.kbc.be

Luc Rondas [RIEM]

Lid
rondasluc286@gmail.com

Marnix De Mangelaere [RIEM]

Lid
marnixdemangelaere@hotmail.com

Sabine Vanhove [AVLO]

Lid

sabinevanhove@hotmail.com
searchenvelope-otrophynewspaper-o