WIJ PROMOTEN
ATLETIEK IN
OOST-VLAANDEREN

ONZE MISSIE

Als organisatie hebben wij tot doel het promoten van de atletieksport in de provincie Oost-Vlaanderen. Wij bestaan uit een bestuur dat de volgende taakverdeling heeft. De samenstelling van het bestuur is als volgt:

Erik Coppens [EA]

Voorzitter & Secretaris
Langestraat 24, 9300 Aalst erik.coppens1@gmail.com
0496/037954 of 053/780928

De Mangelaere Marnix [RIEM]

Lid
marnixdemangelaere@hotmail.com

Sabine Vanhove [AVLO]

Lid
Jutestraat 44
9160 Lokeren
sabinevanhove@hotmail.com
0495 10 16 24

Luc Rondas [RIEM]

Lid
rondasluc286@gmail.com

Walter Aelterman [RCG]

Aanduider
Poelstraat 169 9820 Merelbeke
walter.aelterman0@gmail.com
0496 57 50 44

Christiane Matthys [RCG]

Lid
Processieweg,58 9340 Wanzele
0477/671302 of 053/801881

Jos Jacobs [EA]

Afgevaardigde VAL
Fazantenlan 1a 9320 Erembodegem
jos-jacobs@live.be
0486/263000 of 053/785702

Kristof Van Caelenberghe [VS]

Lid
Blokstraat 36
9320 Lede
kristof.van.caelenberghe@gmail.com
0494 75 07 67

Jean-Marie De Proft [EA]

Terreinkeurder & ondervoorzitter
Mechelse weg 6 9310 Baardegem
jm.deproft@skynet.be
0476 80 03 67

Rik Beddeleem [DEIN]

Penningmeester
Vluchtenboerstraat 88
9890 Gavere
rik.beddeleem@telenet.be
0498/906007

Cédric Dieleman [ACME]

Lid "Elektronische Tijdopname"
Dapperbroekelken 3
9991 Adegem
cedricdieleman@hotmail.com 0491/643757

Filip De Naeyer [ACME]

Lid
Wellestraat 4 
9620 Zottegem
filip.de.naeyer@verz.kbc.be
0475768541
searchenvelope-otrophynewspaper-o