WIJ PROMOTEN
ATLETIEK IN
OOST-VLAANDEREN

ONZE MISSIE

Als organisatie hebben wij tot doel het promoten van de atletieksport in de provincie Oost-Vlaanderen. Wij bestaan uit een bestuur dat de volgende taakverdeling heeft. De samenstelling van het bestuur is als volgt:

Erik Coppens [EA]

Voorzitter & Secretaris
Langestraat 24, 9300 Aalst erik.coppens1@gmail.com
0496/037954 of 053/780928

Van der Straeten Maurits

Erelid
Heesterstraat 2 9280 Lebbeke
052/357860

Donaat De Baere [KAAG]

Ondervoorzitter
Kleine Goedinge 19 9051 Afsnee
09/2229807

Marc Keymeulen [KAAG]

Penningmeester
Bakestraat 137 3140 Keerbergen
marc.keymeulen@skynet.be
0476/875436 of 03/3252448

Walter Aelterman [RCG]

Aanduider
Poelstraat 169 9820 Merelbeke
walter.aelterman0@gmail.com
0496 57 50 44

Christiane Matthys [RCG]

Recreatieverantwoordelijke
Processieweg,58 9340 Wanzele
0477/671302 of 053/801881

Jos Jacobs [EA]

Afgevaardigde VAL
Fazantenlan 1a 9320 Erembodegem
jos-jacobs@live.be
0486/263000 of 053/785702

Etienne De Pelsmaeker [VITA]

Lid
Van der Scheurenstr 35 9400 Ninove
etienne.de.pelsmaeker@telenet.be 0475/427784 of 054/322505

Jean-Marie De Proft [EA]

Terreinkeurder
Mechelse weg 6 9310 Baardegem
jm.deproft@skynet.be
0476 80 03 67

Rik Beddeleem [DEIN]

Lid
Vluchtenboerstraat 88
9890 Gavere
rik.beddeleem@telenet.be
0498/906007

Cédric Dieleman [ACW]

Lid
Reuzeweg 50 9220 Hamme
cedricdieleman@hotmail.com 0491/643757

-

Lid
-
searchenvelope-otrophynewspaper-o