BK Atletiek Oordegem - Dag 2: 02/08/09: Resultaten Finales

december 22, 2011

Tijdens het BK te Oordegem haalden onze Oost-Vlaamse atleten enkele mooie resultaten.
We hebben 8 Oost-Vlaamse Belgische kampioenen:
Cedric van Branteghem op de 400m, Bogemans Elke op de 400m, Berings Eline op de 100m horden, Blondeel Wim bij het kogelstoten en discus, Van Hessche Hanne in het hoogspringen, De Wael Els in het verspringen en Dupre Melissa in het speerwerpen.

Rechtsbovenaan vindt u de volledige uitslag en een video interview met Oost-Vlaamse atleten op het BK te Oordegem.
Hieronder een overzicht van de prestaties van de Oost-Vlaamse atleten.
Loopnummers
Mannen

In de finale van de 100m mannen werd De Vriendt Benjamin van STAX 7de met een tijd van 11.18.

In de finale van de 200m mannen behaalde Haeck Joris van STAX zilver met een tijd van 21.12 en was daarmee slechts 23 hondersten trager dan Kevin Borlee.

In de finale van de 400m mannen werd Cedric Van Branteghem van STAX Belgisch kampioen met een tijd van 46.07.

In de finale van de 800m mannen behaalde Van Den Broeck Jan van LAT brons met een tijd van 1:50.52.

In de finale van de 1500m mannen behaalde Misplon Bert van RCG een 8ste plaats met een tijd van 3:49.10.

In de finale van de 5000m mannen behaalden Stevens David van KAAG, Lintermans Stijn van Lebbeke, Houben Robby van Volharding en de Raeymaecker Karl van AC Waasland een 6de, 9de, 13de en 14de plaats met respectievelijk tijden van 14:30.56, 14:51.64, 15:07.41 en 15:13.61.

In de finale van de 400m horden mannen haalde De Schepper Pieter van AC Meetjesland brons met een tijd van 51.52. Debarsaques Steven van STAX haalde een 6de plaats met een tijd van 54.90.

In de finale van de 3000m steeple mannen greep Wilssens Koen van Volharding net naast het goud met een tijd van 9:12.98. Van Der Hoeven Marc van Vlierzele Sportief, Beerens Stijn van Eendracht Aalst en Verelst Karel van Volharding behaalden een verdienstelijke 5de, 6de en 7de plaats met tijden van 9:55.06, 10:41.28 en 10:47.23.
Vrouwen

In de finale van de 100m vrouwen werd Desondre Justine van AC Meetjesland 3de met een tijd van 11.44. Cozijns Lindsy van ASVO liep de 100m in 12.44 en haalde hiermee een verdienstelijke 6de plaats. In deze finale werd Hanna Mariën gedisqualificeerd door 2 maal een valse start.

In de finale van de 200m vrouwen waren onze Oost-Vlaamse atleten goed vertegenwoordigd. In de finale van de 200m haalde Bogemans Elke van AC Waasland een mooie 2de plaats met een tijd van 24.03. Desondre Justine van AC Meetjesland viel net buiten het podium met een tijd van 24.32 in deze finale en was hiermee 4de.De Jans Marlien van Deinze en Cozijns Lindsy van ASVO haalden respectievelijk een 6de en 7de plaats en liepen de 100m in respectievelijk 24.96 en 24.99. In deze finale kwam Hanna Mariën niet meer aan de start.

In de finale van de 400m vrouwen waren onze Oost-Vlaamse atleten opnieuw goed vertegenwoordigd. In de finale van de 400m werd Bogemans Elke van AC Waasland Belgisch kampioen in een tijd van 53.56. De rest van het podium was ook voor Oost-Vlaanderen met een 2de plaats voor Dauwens Axelle in een tijd van 55.11 en een 3de plaats voor Den Haeze Wendy in 55.19 beiden van AC Meetjesland. In deze finale haalde Desmet Sylvie van Racing Genk nog een mooie 6de plaats.

In de finale van de 800m vrouwen werd De Bleecker Camilla van Deinze 2de in een tijd van 2:07.91. Parewyck Mariska van LAT vervolledigde het podium met een tijd van 2:08.88. 4des in deze finale werd Van Der Stricht Lynn van VITA in 2:09.53.

In de finale van de 1500m vrouwen werd Dalemans Eline van KAA Gent 4de in een tijd van 4:33.58. Vande Riviere Katrijn van Deinze werd 6de in 4:36.00.

In de finale van de 5000m vrouwen werd Stephanie De Croock van ZELE 2de in een tijd van 16:40.16. Ameloot Natalie van KAAG viel net naast het podium met een tijd van 17:14.70. Verder werden Mulle Sylvie van AC Waasland, Lauwaert Nina van Volharding en Van Peteghem Ingrid van VITA respectievelijk 7de, 8ste en 10de in deze finale met tijden van 17:55.92, 17:57.64 en 18:33.43.

In de finale van de 100m horden vrouwen werd Berings Eline van AC Waasland Belgisch Kampioen in een tijd van 12.97. Broeckhove Liesbeth van KAAG haalde een verdienstelijke 6de plaats met een tijd van 14.15.
Kampnummers
Mannen

In de finale van het hoogspringen mannen werd Hubert Timothy van EA 2de met een sprong over 2m04. Beeldens Alexander van Volharding behaalde een mooie 5de plaats met een sprong over 1m95 en D'Hoker Niklaas van VS behaalde de 10 plaats met een sprong over 1m85.

In de finale van het verspringen mannen werd De Vriendt Benjamin van STAX 2de met een sprong van 7m32. D'Oosterlinck Lander van Deinze behaalde de 13de plaats met een sprong van 6m01.

In de finale van het hinkstapspringen mannen werden Brijs Gert van VS en De Leenheer Matthias van ZELE respectievelijk 4de en 5de met een sprong van 13m97 en 13m17.

In de finale van het polsstokspringen mannen werden D'Hoker Koen van VS en Verelst Wim van Volharding respectievelijk 6de en 7de met allebei een sprong over 4m60.

In de finale van het kogelstoten mannen werd Blondeel Wim van KAAG Belgisch kampioen met een worp van 18m61. De bronzen medaille ging naar Eeckhout Filip van VS met een worp van 16m16. Zijn broer Eeckhout Frederik behaalde de 7de plaats met een worp van 14m70. Droessaert Stijn van VS smeet 13m64 ver en haalde hiermee de 9de plaats.

In de finale van het discus mannen werd Blondeel Wim van KAAG Belgisch kampioen met een worp van 53m26.Van Hamme Didier van RCG viel juist naast het podium met een worp van 47m16. De 5de, 6de en 7de plaats waren ook voor Oost-Vlaanderen met Eeckhout Frederik van VS, Gevers Bjorn van Volharding en Eeckhout Filip van VS. Zij smeter respectievelijk 46m55, 46m54 en 45m69 ver.

In de finale van het speerwerpen mannen greep Timothy Herman van VS juist naast een podiumplaats met 67m21 wat wel een nieuw provinciaal record is. Verder werden plaats 6,7 en 8 ingenomen door Meylemans Bart van RCG, Claes Chris van KAAG en de Coster Andy van VS. Zij smeten respectievelijk 61m89, 61m05 en 58m79.

In de finale van het hamerslingeren mannen werd Picard Niels van RCG verdienstelijk 7de met 43m81.
Vrouwen

In de finale van het hoogspringen vrouwen werd Van Hessche Hanne van ASVO Belgisch Kampioen met een sprong over 1m74. De Vogelaer Sarah van VITA haalde een mooie 2de plaats met een sprong over 1m71. Van Eecke Louise van ASVO en Van Den Berghe Inez van VITA haalden respectievelijk een 5de en 11de plaats met sprongen over 1m65 en 1m55

In de finale van het verspringen vrouwen werd De Wael Els van AVLO Belgisch Kampioen met een sprong van 6m08. Van De Steene Jessica van ACME, Wostyn Lore van VS, Broeckhove Liesbeth van RCG en Leys Caroline van VOLH werden respectievelijk 7de, 9de, 10de en 11ste met sprongen van 5m56, 5m51, 5m49 en 5m48.

In de finale van het hinkstapspringen vrouwen werd Van De Steene Jessica van ACME en Leys Caroline van VOLH werden respectievelijk 6de en 9de met sprongen van 11m75 en 11m21.

In de finale van het polsstokstapspringen vrouwen viel Dierick Laura van AC Waasland juist buiten het podium met een 4de plaats met een sprong over 3m75. Op de 5de, 7de en 9de plaats vinden we De Neve Loes van VS, Dhont Steffi van AVLO en Van Osselaer Carolien van VOLH met sprongen over respectievelijk 3m70, 3m50 en 3m40.

In de finale van het kogel vrouwen smeten Hellebuyck Anouska van Deinze 13m03, De Leeuw Marliese van VS 11m05 en Eeckhout Evelien van VS 10m05 en haalden hiermee respectievelijk de 4de, 7de en 8ste plaats.

In de finale van het discus vrouwen smeet Blondeel Veerle van KAAG zich naar een 2de plaats met een worp van 48m11. Verder smeten Hellebuyck Anouska van Deinze 46m43, Gevers Tasja van VOLH 36m98, De Leeuw Marliese van VS 34m32 en Boumkwo Jolien van RCG 31m31 en haalden hiermee respectievelijk de 3de, 5de, 6de en 8ste plaats.

In de finale van het speerwerpen vrouwen werd Dupre Melissa van RCG Belgisch Kampioen met een worp van 50m07. De Vleesschouwer Freija van RCG werd 4de een worp van 38m56. Met een worp van 35m91 werd Stroobants Annelies van Vlierzele Sportief 5de. Verder behaalde Ghyselinkc Annelies de 8ste plaats met een worp van 30m60.

In de finale van het hamerslingeren vrouwen werd Gevers Tasja van Volharding Belgisch Kampioen 2de met een worp van 49m55. Boumkwo Jolien van RCG behaalde een 7de plaats met een worp van 43m40.

Een reactie achterlaten

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.